Apartmány Elba

Moderné apartmány Elba sa nachádzajú vo Veľkom Mederi v okrese Dunajská Streda, v Trnavskom kraji. Apartmány sú situované len 100 m od hlavného vchodu na termálne kúpalisko. Thermal Corvinus Veľký Meder Vám ponúka množstvo vonkajších i vnútorných bazénov a welness procedúry. Apartmány sú súčasťou regiónov Podunajsko, Podunajská nížina, Podunajská rovina a Žitný ostrov.

  • Celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou až 30 osôb.
  • Dvojlôžkové, trojlôžkové a päťlôžkové apartmány.
  • Plne vybavená kuchynka, komfortné postele, televízor, rádio a kúpeľňa s toaletou.
  • Bezplatné internetové WiFi pripojenie.
  • V exteriéri je pre Vás pripravené posedenie s vonkajším krbom.
  • Detičky sa môžu zahrať na detskom ihrisku alebo v pieskovisku.

Kapacita až 30 osôb

Kapacita až 30 osôb

Plne vybavená kuchynka

Plne vybavená kuchynka

Detské ihrisko a vonkajší krb

Detské ihrisko a vonkajší krb

Dvoj-, troj- a päťlôžkové apartmány

Dvoj-, troj- a päťlôžkové apartmány

Prečo vyberte práve nás

Parkovanie

pri objekte

Termálne kúpalisko

2 minúty pešo

Internet

k dispozícii

Potraviny

12 minúty pešo

Vhodné pre

rodiny s deťmi

Reštaurácia

neďaleko

Vybavenie a príslušenstvo apartmánov

Predsieň, 1x izba 2+1, 1x izba 2, s TV, rádiom, komplet zariadená kuchyňa s elektrickou dvojplatničkou, varičom, drezom s T+S vodou, chladničkou, stolom a stoličkami, kúpeľňa s WC, sprchou s T+S vodou. Parkovanie áut na vlastnom parkovisku v obmedzenom počte. Celkom 6 samostatných apartmánov z toho 4 prízemné a 2 podkrovné s klimatizáciou. Maximálny počet ubytovaných osôb v jednom apartmáne je päť. Možnosť pridania detskej postieľky.

Ubytovanie v turistickej ubytovni

Okrem ubytovania v apartmánoch ELBA ponúkame aj dlhodobé ubytovanie pre robotníkov v turistickej ubytovni nižšej kategórie. Izby sú dvojposteľové + TV, chladnička, umývadlo, spoločné sociálne zariadenie, kuchyňa.

Stravovanie

Stravovanie zabezpečujeme na požiadanie v 100 metrov vzdialenej reštaurácii, kde si môžete objednať polpenziu alebo plnú penziu. Možnosť stravovania je v každom apartmáne s vybavenou kuchynkou.

V areáli kúpaliska sa nachádza aj rad bufetov a reštaurácií s možnosťou rôzneho typu stravovania a občerstvenia so širokým sortimentom jedál teplej i studenej kuchyne, nealkoholických i alkoholických nápojov vrátane piva, cukrárenských výrobkov a zmrzliny.

REZERVUJTE SI TERAZ

Využite možnosť rezervovať si apartmán online. V letnej sezóne ponúkame pobyty od soboty do soboty. Pri dlhšom alebo kratšom pobyte v hlavnej sezóne (prázdniny) nás prosím kontaktujte telefonicky.